ورود به سایت

فراموشی رمز
نام‌نویسی
icon

امکاناتی جدید در آپدیت موتور جستجوی Bing

ظاهرا مایکروسافت با نادلا طعم و رنگ تازه‌ای به خود گرفته و در کنار محصول اصلی خود یعنی سیستم‌عامل ویندوز، تقریبا می‌توان گفت که در ماههای اخیر تمامی محصولات نرم‌افزاری خود را دستخوش تغییرات و بهبودهای مختلف کرد. این بار نوبت موتورجستجوی این شرکت یعنی Bing است که سودای رقابت با گوگل را در سر دارد. در ادامه با ما باشید.

مایکروسافت چند روز قبل بینگ را با قابلیت‌های جدید و متنوعی آپدیت کرد و امیدوار است که بتواند فاصله‌ی این موتور جستجوگر را با گوگل کمتر از قبل کند. تغییرات جدید مربوط به بخش جستجوی عکس بینگ است و ظاهرا قابلیت‌های جالبی را با خود به همراه آورده است.

بروزرسانی‌های جدید شامل جستجوهای مرتبط، عکس‌هایی بزرگتر و حتی فروشگاه‌های حاوی یک محصول خاص در عکس است و همه‌ی این ویژگی‌ها به یکباره در قالب یک بروزرسانی به Bing.com اضافه شده است.

در ادامه با هم پای صحبت‌های این شرکت در رابطه با تغییرات جدید می‌نشینیم تا ببینیم چه خوابی را برای موتورجستجوی خود در بخش Images دیده است.

مکانی برای خرید محصول مورد نظرتان در عکس (فعلا آزمایشی)

برای برخی از محصولات و کالاهایی که در عکس‌ها وجود دارد، ما شما را راهنمایی می‌کنیم که در کدام فروشگاه می‌توانید آن را خریداری کنید. این قابلیت هنوز در مرحله‌ی آزمایشی قرار دارد، اما در حال حاضر رنج محدودی از کالاها را می‌توان از طریق بینگ پیگیری کرد و لیست مکان‌ها و مراکز خریدی که می‌توان آن را پیدا کرد را بدست آورد.

ما توانمان را بر روی جستجوی دقیق‌تر بر روی عکس‌ها و یافتن صفحات مرتبط با آنها متمرکز کرده‌ایم و با اضافه کرده اطلاعات بیشتر به منابع مختلف در این زمینه، تجربه‌ی جدیدی را در این بخش برای شما به ارمغان آورده‌ایم.

درصورتیکه شما به وبسایت یک فروشگاه مراجعه کنید و اطلاعات مورد دلخواهتان را از یک محصول خاص بدست نیاوردید و یا به دنبال اطلاعات بیشتری در آن زمینه هستید، موتور جستجوی جدید بینگ دستیاری فوق‌العاده برای شما خواهد بود و با دسته‌بندی منابع و سایت‌های گوناگون در رتبه‌های مختلف، نهایت تلاش خود را بکار خواهد گرفت تا شما را در خرید و یافتن مکانی مناسب برای برطرف کردن نیازهایتان یاری دهیم.

یافتن عکس‌های مرتبط با جستجوی انجام داده

بینگ اکنون عکس‌های بیشتری را در زمینه‌های مرتبط با جستجوی انجام داده شده را برای شما به نمایش درخواهد آورد و به نوعی علاوه بر کلمه‌ی جستجو شده، می‌توان به عکس‌ها و اطلاعات بیشتری در زمینه‌های مشابه آن دست پیدا کرد.

آغاز به همکاری با Pinterest

برای کسب اطلاعات بیشتر از موضوعات جستجو شده و آگاهی از میزان علاقه‌مندی مردم نسبت به آن، اکنون بینگ همکاری خود را با شبکه‌ی اجتماعی پینترست آغاز کرده است. به لطف این قابلیت کاربران به رنج گسترده‌تری از اطلاعات پیرامون جستجوی انجام داده شده دست پیدا خواهند کرد.

پشتیبانی از سایزهای بیشتر عکس‌ها

اکنون کاربران بینگ دستشان برای جستجوی عکس‌هایی با ابعاد گوناگون و رنج گسترده‌تری در سایز آنها بازتر است و تا حدودی می‌توان گفت که محدودیت‌ها در این بخش از میان برداشته شده است.

وب سایت‌های حاوی عکس

وب سایت‌هایی که یک عکس خاص در آن وجود دارد، اکنون به شکلی حرفه‌ای‌تر عمل می‌کند. درصورتیکه موضوع جستجو شده در رابطه با غذا باشد و یکی از تصاویر پیدا شده را کلیک کنید، یکی از لینک‌هایی که بینگ به شما پیشنهاد می‌دهد، روش پخت آن غذا خواهد بود! و یا اینکه یک مکان بخصوص را جستجو کنید، بینگ اطلاعاتی از مسافران و کیفیت سفر به آنجا را برای شما توضیح خواهد داد.

با اف یک همراه باشید پاسخگوی همیشه بیدار به مشکلات رایانه ای شما.