ورود به سایت

فراموشی رمز
نام‌نویسی
icon

ایسوس تبلت MeMo Pad 10 را معرفی کرد.

فروش تبلت ها در طول سال گذشته نسبتاً صعودی بوده است. بخشی از این فروش مناسب علتش راحتی در حمل این محصولات بوده و بخشی دیگر نیز مرتبط به افزایش بیش از حد توان سخت افزاری آنهاست. البته بهینه شدن قدرت پردازشی به صورت نامحسوس سبب افزایش قیمت گجت های یاد شده نیز گشته و مدلهای رده بالا از نظر هزینه تا حدی به لپ تاپ های میان رده نزدیک گشته اند.
همانطوری که از تفاسیر بالا انتظار می رود زیاد شدن تنوع در مشخصات و قیمت سبب گشته برخی از معادلات پیشینی که بر بازار تبلت ها حاکم بود برهم بخورد. در وضعیت فعلی دیگر مانند گذشته یک محصول ارزان قیمت مترادف با سخت افزاری ضعیف و کارایی نامطلوب به حساب نمی آید و شما قادر هستید با پرداخت رقمی نه چندان زیاد تجربه ی کاربری خوبی از یک تبلت میان رده یا حتی اقتصادی به دست آورید.
ماه گذشته شایعاتی در مورد تلاش ایسوس برای ارائه ی یک تبلت ۱۰ اینچی شنیده شدهر چند دامنه ی این شایعات چندان گسترده نبود ولی برخی از وب سایت های اروپایی تصاویر منتسب به این محصول را نیز منتشر کردند. ایسوس عاقبت امروز از رازها و شایعات مطرح شده پرده برداشت و محصول جدیدی با عنوان Asus MeMo Pad 10 با شناسه ME103K را معرفی نمود.