ورود به سایت

فراموشی رمز
نام‌نویسی

قوانین

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات وب سایت اف یک

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات مرکز اف یک به دقت ملاحظه فرمایید:
ورود کاربران به وب‏‌سایت اف یک هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی وتماس با مرکز اف یک و سایر خدمات ارائه شده توسط اف یک به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین مرکز اف یک می باشد .

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های اف یک منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های اف یک تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات اف یک اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات اف یک استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به اف یک ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که اف یک به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه ، امکان دارد اف یک برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه اف یک را در پروفایل خود لغو کنند.
توجه داشته باشید که ۲۱۴۳۰۵۸ تنها شماره‌ای است که اف یک از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان اف یک، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام اف یک است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@irf1.com اطلاع دهید. همچنین این شماره‌ سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه اف یک را به اطلاع کاربران می‌رساند .

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

اف یک به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
اف یک متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت اف یک، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
در صورت استفاده از هر یک از خدمات اف یک، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.
تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.irf1.com وکانال تلگرام f1iha@ است. وب سایت اف یک هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.irf1.com ، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد..

خرید اعتبار

– کاربران باید هنگام خرید اعتبار مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند.

روش های تماس با بخش مشاوره رایانه ای و موبایلی اف یک

اصلیت خدمات مرکز اف یک بر اساس خدمات تلفنی می باشد و کاربران برای تماس با این مرکز میتوانند با شماره های ۹۰۹۹۰۷۱۱۱۲و ۷۰۷۰۳۰۷۷-۰۲۱ و ۹۰۹۹۰۷۱۱۱۳ از سراسر کشور با دقیقه ای ۳۰۰۰ تومان و با خرید شارژ بصورت دقیقه ای ۱۰۰۰ تومان از پنل کاربری خود در باشگاه مشتریان اف یک، از طریق سامانه ۴۳۰۵۸-۰۲۱ تماس حاصل نمایند .

محتوا

اف یک نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل استفاده می‏‌کند
وب ‏‌سایت اف یک هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت اف یک تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.
سایت اف یک ممکن است دارای سرویس‌‏هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس‌‏های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه‌‏های خبری، شبکه دوستان و سرویس‏‌های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می‏‌شوند. شما توافق می‏‌کنید که از این سرویس‏‌های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‏‌هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.
© کلیه محتویات سایت اف یک شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت اف یک تعلق دارد.

نمایندگی

اف یک در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی اف یک اطلاع دهید.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، اف یک هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
اف یک خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.