ورود به سایت

فراموشی رمز
نام‌نویسی
icon

نسخه ۵٫۰ اپلیکیشن جیمیل با طرح متریال و پشتیبانی از سایر سرویس‌های ایمیل.

گوگل با اپلیکیشن ایمیل inboxسر و صدای زیادی به پا کرد، به همین خاطر ممکن است برخی از ما نسخه رسمی Gmail گوگل را فراموش کرده‌ باشیم و ندانیم که به تازگی نسخه ۵٫۰ این برنامه با توانایی‌های جدید و طراحی متریال امده است.
اندروید آبنبات چوبی جزئی از اولین پلتفرم‌های گوگل بوده که به طراحی متریال مزین شده و پس از آن غول جستجوی اینترنت یک به یک سرویس‌های مختلف خود را با این طراحی جدید و زیبا همراه می‌کند. اپلیکیشن جیمیل نیز همچون دیگر سرویس‌های گوگل به این بازطراحی نیاز داشته و اکنون شما می‌توانید با بروزرسانی به نسخه پنجم جیمیل، در ظاهری زیبا و جدید ایمیل‌های خود را مطالعه کنید.
همانطور که ذکر کرده ایم با نصب این نسخه تازه شما میتوانید طراحی متریال را در اختیار داشته باشید و به علاوه آن می‌توانید در صورت نیاز، اکانت ایمیل خود را تغییر دهید. با پشتیبانی جیمیل از اکانت‌های مختلف ایمیل، اکنون دیگر اپلیکیشن ایمیل پیش فرض اندروید بدون استفاده خواهد شد. گوگل سعی کرده حتی جا به جا شدن بین اکانت‌های مختلف را بسیار راحت کند و شما تنها با کشیدن منوی چپ دستگاه به سمت راست می‌توانید اکانت ایمیل دیگری را انتخاب کنید.

در نسخه تازه جیمیل نیاز به بارگذاری مجدد اپلکیشین و رفرش کردن برای دریافت ایمیل‌های جدید ندارید و ایمیل‌های تازه را بدون هیچ نگرانی از ایمیل‌های رسیده و نخوانده شده، دریافت خواهید کرد. اکانت‌های قابل اضافه کردن نیز بسیار زیاد هستند و یاهو، اوت‌لوک و غیره را می‌توانید به اکانت‌های ایمیل خود در اپلیکیشن جیمیل اضافه کنید.
به لطف سایت اندروید پلیس می‌توانید نسخه ۵.۰ اپلیکیشن جیمیل را از اینجا دانلود کنید و از محیط و امکانات جدید جیمیل لذت ببرید. اگر قصد داشته باشید اکانت‌های ایمیل خود را در برنامه جیمیل تغییر دهید، باید فایل apk برای Exchange Services را دانلود کنید. با نصب کردن نسخه جدید جیمیل می‌توانید دیدگاه‌های خود درباره تغییرات صورت گرفته، با ما و دوستان خود در بخش نظرات به اشتراک بگذارید