ورود به سایت

فراموشی رمز
نام‌نویسی
icon

اینبار نوت ۷ توسط کودک ۶ ساله منفجر شد

همانطور که می دانید یکی از موضوعاتی که این روزها به شدت به آن پرداخته می شود موضوع گلکسی نوت ۷ و انفجار های مداوم آن است.و اینبارکودک ۶ ساله قربانی انفجار نوت ۷ شد. در ادامه با اف یک همراه باشید.

هرچند مسئولان این کمپانی با تاکید فراوان از مالکان این فبلت درخواست نموده اند که به سرعت برای خاموش نمودن و ارسال فبلت خود اقدام نمایند اما متاسفانه برخی از مشتریان این محصول سهل انگارانه این موضوع را پشت گوش می اندازند. در این میان روز گذشته یکی دیگر از این فبلت ها در دستان یک کودک ۶ ساله منفجر شده است و این نشان می دهد موضوع انفجار های نوت ۷ دیگر واقعا جدی شده و مالکان نباید خوشبینانه فکر کنند که شاید نسخه آنها منفجر نشود!

بنا به اطلاعات رسیده به وب سایت http://www.gooyait.com روز گذشته پسر ۶ ساله ای در بروکلین در حال تماشای ویدئو با نوت ۷ بوده که فبلت در دستانش آتش می گیرد. با اقدام سریع مادربزرگ این کودک و اعزام سریع توسط آمبولانس به بیمارستان خوشبختانه از بسیاری از صدمات جدی جلوگیری شده است.مادربزرگ این کودک، لیندا لوییس می گوید که نوه اش در حال تماشای ویدیو روی موبایل بود که ناگهان باتری دستگاه منفجر شد. پسربچه ۶ ساله در حال حاضر به خانه بازگشته اما مادربزرگش می گوید که از هر نوع موبایل یا تلفنی وحشت دارد.علیرغم تذکرات مداوم کمپانی سامسونگ و اعلام های مکرر مسئولان این کمپانی و همچنین ارائه گوشی گلکسی j به صورت امانت در زمان بررسی نوت ۷ مشتریان، باز هم برخی از مالکان این فبلت ها برای تحویل نوت۷ خود تعلل نموده و باعث می شوند هر روز اخبار انفجار این فبلت ها به وخامت اوضاع بیافزاید.

۱

منبع:Phone Arena