ورود به سایت

فراموشی رمز
نام‌نویسی
icon

گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج میتوانند وای فای را به اشتراک بگذراند

ویژگی جدیدی که به تازگی  در گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج سامسونگ مشخص شده ،  این است که میتوانند وای فای را به دستگاه های دیگر موبایل به اشتراک بگذارند. در ادامه ی مطلب با اف یک همراه باشید.

در حالی که دیگر دستگاه‌های هوشمند تنها قادرند اینترنت دیتای موبایل خود را به اشتراک بگذارند، پرچم‌داران جدید سامسونگ علاوه بر امکان اشتراک دیتای موبایل، ویژگی به نام Wi-Fi tethering دارند و می‌توانند سیگنال وای‌فای خود را با یک گوشی، لپ‌تاپ، کامپیوتر شخصی یا یک تبلت به اشتراک بگذارد.

۱این ویژگی تنها در گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج وجود دارد، مگر اینکه سامسونگ با ارسال یک بسته نرم‌افزاری، این ویژگی را به دیگر دستگاه‌های خود بیاورد. اما اگر می‌خواهید دیتای موبایل خود را با دستگاه دیگری به اشتراک بگذارید، به مسیر  Settings > Mobile hotspot and tethering > MORE بروید و اشتراک گذاری وای‌فای را غیرفعال کنید.

۲

ویژگی اشتراک گذاری وای‌فای بیشتر زمانی به کار می‌آید که شما به یک سیگنال وای‌فای وصل باشید اما بخواهید آن را با یک دستگاه موبایل دیگر به اشتراک بگذارید، در این حال رمز عبور وای‌فای که به آن متصل هستید را به یاد نمی‌آورید. به این ترتیب می‌توانید اینترنت وای‌فای خود را با یک دستگاه دیگر به اشتراک بگذارید.

۱