ورود به سایت

فراموشی رمز
نام‌نویسی
icon

آموزش ثبت نام وخرید شارژ در باشگاه مشتریان اف یک

در این مقاله قصد داریم مرحله به مرحله مراحل ثبت نام در باشگاه مشتریان و خرید اعتبار برای برقراری با مرکز با تعرفه کمتر (دقیقه ای ۷۰۰ تومان) را آموزش دهیم.

۱- در مرحله اول وارد باشگاه مشتریان میشویم و مراحل ثبت نام در این قسمت را توضیح میدهیم.در این قسمت از ثبت نام ما دو مرحله برای ثبت نام برای شما قرار داده ایم در قمت اول که ثبت نام سریع است و در قسمت دوم که ثبت نام معمولی است.

 

۰۰۱

 

۲- در بخش اول برای شما ثبت نام سریع را توضیح میدهیم. که با انتخاب دکمه ثبت نام سریع یک کادر باز میشود که شماره همراه خود را وارد کنید (در این قسمت شماره همراه باید صحیح باشد، تکراری نباشد و اینکه پیامک تبلیغاتی آن بسته نباشد.) شماره را که نوشته اید در کادر روبرور بر روی دکمه دریافت رمز موقت کلیک کنید تا یک پیامک از طرف مرکز حاوی کد رمز برای شما ارسال شود. وقتی که پیامک برای شما باشد در قسمت عضو هستید در کادر نام کاربری شماره موبایل خود و در قسمت رمز ،کدی که برای شما ارسال شده بود را وارد کنید .(ورود را بزنید مانند تصویر)

۰۰۲

 

۳-وقتی که وارد محیط کاربری خود شدید اولین صفحه ای که برای شما ظاهر میشود از شما میخواهد که رمزی که میخواهید دائم برای شما باشد را با تکرار وارد کنید.بعد از وارد کردن رمز جدید روی دکمه تغییر رمز کلیک کنید تا پیغامی حاوی اینکه رمز شما با موفقیت تغییر یافته است برایتان ظاهر شود .و در کادر جدید روی دکمه ورود مجدد کلیک کنید تا بانام کاربری و رمز جدید خود وارد شوید.(همانند شکل زیر)

 

۰۴

 

۰۵

 

۴- در این قسمت شما باید با پسورد جدید خود وارد شوید .در قسمت نام کاربری شماره موبایل خود و در قسمت رمز، رمز عبور جدید را وارد کنید و دکمه ورود را بزنید تا مجدد وارد شوید.(شکل زیر)

 

۰۰۴

 

 

۵- و اما ثبت نام معمولی .در این قسمت روی ثبت نام معمولی کلیک کنید صفحه ای که برای شما ظاهر میشود این است که شما شماره موبایل ایمیل و رمز خود را وارد کرده و و زدن ثبت نام عضو سایت میشوید و میتوانید نام کاربری را شماره موبایل و رمز را رمزی که خودتان انتخاب کرده اید را بزنید و وارد محیط کاربرید سایت شوید. مانند تصویر.

۰۰۳

۶-ثبت نام شما تمام شد و حالا نحوهی خرید اعتبار را به شما توضیح میدهیم.

وقتی که وارد محیط کاربری میشود از شما میخواد که مشخصات را تکمیل کنید تمام کادرهای که خالی هستند را تکمیل کنید و بعد ثبت تغیرات را بزنید و یک پیغام برای شما میاد که اطلاعات با موفقیت ثبت شده است.بعد از تکمیل ،مجدد شما باید روی گزینه ورود به باشگاه کلیک کنید که وارد محیطی شوید که میخواهید برای خود اعتبار یا همان شارژخریداری کنید.(تا این مرحله آموزش برای ثبت نام در محیط کاربری بوده است وقتی که شما یک بار ثبت نام کرده اید دفعات بعدی برای خرید شارژمستقیم وارد محیط خود میشوید و به راحتی چند کلیک میتوانید اعتبار خریداری کنید.(توضیح در شکل زیر.)

در صفخه زیر شما میتوانید اعتبار خریداری کنید.

گزینه ۱ برای افزایش و کاهش مبلغی است که  میخواهید خریداری کنید.در کادر ۲ برای شما نمایش می دهد که این مبلغ معادل چند دقیقه است.و گزینه ۳ پرداخت آنلاین است که وارد صفحه ای میشوید که مراحل خرید را انجام میدهید یا همان درگاه اینترنتی ،که البته قبل از ورود به درگاه یک صفحه پیش فاکتور است که نشان میدهد هزینه شما چقدر شده است.و گزینه ۴ برای افزودن شماره های است که شما میخواهید وارد کنید و اعتبار خریداری کنید(یعنی شما اگر بخواهید برای خط ۰۹۱۲۱۲۳۴۵۶۷ اعتبار خریداری کنید باید در قسمت ۴ شماره خودتان را وارد کنید).

۰۹

۷-تصویر زیر پیش فاکتور شما را نمایش می دهد. که با زدن بر روی دکمه ارجاع به بانک برای خرید یا همان درگاه اینترنتی را کلیک میکنید.

 

۱۰

 

۸-و در قسمت آخر و خرید مثل همه درگاه های اینترنتی است که با توجه به رعایت اصول اینترنتی تمام مراحل با دقت انجام می دهید و پرداخت را انجام میدهید.

 

۱۱

۹-و در آخر شما میتوانید از پشتیبان آنلاین استفاده کنید اگر در مراحل ثبت نام و یا خرید به مشکلی بر خوردیدمیتوانید از گزینه پشتیبانی آنلاین  و یا تلفنی استفاده  و راهنمایی بگیرید.

مرکز اف یک پاسخگوی همیشه بیدار به مشکلات رایانه ای شما.