ورود به سایت

فراموشی رمز
نام‌نویسی
icon

آموزش لغو دریافت پیامک های تبلیغاتی

حتما شما هم از اینکه وقت و بی وقت ناگاه صدای زنگ موبایلتان بلند می شود و بعد از باز کردن پیامک دریافت شده، با یک متن تبلیغاتی رو به ور می شوید کلافه شد اید و دوست دارید هر چه زوتر از شر این پیامک ها خلاص شوید. پس با اف یک همراه شوید تا به کمک شما بیاید .

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در حال حاضر کاربران می توانند با ارسال عدد ۱ به ۸۹۹۹ به همراه اول انصرافشان را از پیامک های تبلیغاتی اعلام کنند و برای سایر اپراتورها نیز این وضعیت وجود داشته، ولی شماره ارسالی تفاوت دارد.

برای ثبت درخواست عدم دریافت پیامک‌های تبلیغاتی در ایرانسل می‌توانید عدد ۲ را به شمارۀ پیامکی ۵۰۰۵ ارسال نمایید (هزینه ارسال پیامک به این شماره رایگان است) همچنین شما می‌توانید از طریق خط ایرانسل خود با شماره ۷۰۰ تماس حاصل کرده و پس از برقراری ارتباط با اپراتور ایرانسل، درخواست خود مبنی بر عدم دریافت پیامک‌های تبلیغاتی را ابراز نمائید.

مشترکین رایتل برای قطع پیامک‌های تبلیغاتی می‌توانند از تلفن‌های ثابت به شماره ۰۹۱۲۹۹۹۰ و از تلفن‌های همراه با شماره ۹۹۹۰ تماس گرفته و پس از اتصال به اپراتور شماره تلفن خود را برای قطع پیامک‌های تبلیغاتی به اپراتور بدهند.

این در حالی است که بعضی از مشترکان اپراتورها می گویند پس از ارسال پیامک لغو دریافت محتوای تبلیغاتی، پیامک های مرتبط با امور بانکی و همچنین سرویس های وی‍ژه که خودشان اقدام به فعال سازی آن ها کرده اند نیز قطع می شوند، صدوقی مدیر عامل اپراتور اول در این خصوص گفت: نرم افزار های ویژه جهت لغو پیامک های تبلیغاتی در نظر گرفته شده است که در آن ها این احتمال در نظر گرفته شده است که سرویس های درخواست شده از طرف مشترک قطع نشوند.کارشناسان اپراتورهای دیگر هم همین صحبت ها را ارائه می دهند.