ورود به سایت

فراموشی رمز
نام‌نویسی
icon

آموزش کار با نرم افزار ریکاوری

ما در این قسمت از آموزش میخواهیم آموزش کار با برنامه icare recovery را به شما آموزش دهیم. با اف یک همراه باشید.
شاید برای شما پیش آمده است که به صورت اتفاقی یکسری از اطلاعات شما یا بر روی فلش یا مموری کارت یا هارد تان حذف و از بین میرود که شما میتوانید با نصب و اجرای این برنامه اطلاعات خود را بازیابی و ریکاوری کنید.
والبته نا گفته نماند که احتمال ۸۰% دارد که اطلاعاتتون باز یابی و ریکاوری بشود.
بر روی برنامه نصب شده کلیک کرده و ان را اجرا کنید بعد از باز شدن این برنامه،روی گزینه advanced file recovery کلیک کرده.

۱۶۶

بعد از ظاهر شدن این صفخه ، درایو موردنظر را انتخاب کنید و روی دکمه Recover کلیک کنید؛ و منتظر بمانید تا اطلاعات کل درایو خوانده شود.

۱۶۷

۱۶۸

پس از تمام شدن عملیات بالا، صفحه ای مانند صفحه ی زیر برایتان ظاهر میشود.

۱۶۹

با جستجوی برخی حافظه ها ممکن است در صفحه پایین چند لاین ایجاد شود(partition1, partition2, partition3) میتوان از حجم نوشته شده مقابل size متوجه شد کدام پارتیشن بازیابی شده، حاوی اطلاعات بیشتری میباشد و برای استفاده ی بهینه فقط فایل های اطلاعاتی همان پارتیشن را ذخیره کرد. برای این کار، کادر مقابل لاین موردنظر را تیک می زنیم و در نهایت بر روی دکمه Show File کلیک می نماییم.
نرم افزار عمل آنالیز فایل ها را انجام می دهد.

۱۷۰
و در نهایت فایل ها به شکل زیر به نمایش درمی آیند:

۱۷۱

با لایت کردن یک فایل از پنل سمت چپ، پرونده های داخل آن در سمت راست نمایش داده می شوند؛ و همچنین میتوان با علامت زدن پرونده ها و یا فایل های موردنظر، آنها را برای بازیابی آماده کرد.
۱۷۲

۱۷۳

در آخر با کلیک بر روی دکمه ی Save File و انتخاب مسیر موردنظر میتوانید فایل های دلخواه خود را بر روی سیستم ذخیره کنید. که البته این مرحله بسته به حجم فایل ها ممکن است تا حد زیادی طول بکشد و حتی گاهی از یک فلش ۲ گیگابایتی، تا ۴ گیگابایت (اطلاعات سابق) اطلاعات بازیابی می شود.

۱۷۴

۱۷۵

با اف یک همراه باشید پاسخگوی همیشه بیدار به مشکلات رایانه ای شما.