ورود به سایت

فراموشی رمز
نام‌نویسی
icon

آموزش کرک و پچ کردن IDM

همانطور که می دانید اینترنت دانلود منیجر یکی از قدرتمند ترین و معروف ترین نرم افزارهای دانلود می باشد . با اف یک همراه باشید تا نحوه ی کرک کردن این نرم افزار را به شما آموزش دهیم.

۱- ابتدا آخرین ورژن این نرم افزار را از این لینک دانلود کنید.

۲- باید دقت داشته باشید که حتما آنتی ویروس شما غیرفعال باشد تا از پاک شدن فایل فعال سازی نرم افزار جلوگیری شوذ. و سپس فایل دانلود شده خود را از حالت فشرده خارج کنید.

۳- با استفاده از CTRL + ALT + DELETE به قسمت Task Manager و سپس بخش Processes رفته و فایل اجرایی IDMan.exe را پیدا کنید. روی آن راست کلیک کرده و گزینه End Process را انتخاب نمایید.

۴ – حال فایل اکسترکت شده را باز کرده و فایل اجرایی موجود را نصب نمایید.

۵- پس از اتمام نصب، فایل Patch را به صورت Run As Administrator اجرا کنید و نرم افزار خود را پچ نمایید. حال به اجرای نرم افزار بپردازید.

۶- برای اطمینان از کرک شدن صحیح شدن نرم افزار , نرم افزار را اجرا کرده و طیق عکس اگر گزینه Rgistration غیر فعال بود به این معنا است که شما نرم افزار را صحیح کرک نموده اید .

نکته : در صورت دریافت اررور Could not found، محل نصب نرم افزار را به صورت دستی وارد نمایید. هنگامی که از شما درخواست جستجو برای فایل اجرایی نرم افزار شد، آن را تایید کنید و فایل اجرایی نرم افزار را که واقع در یکی از دو فولدر Program Files\Internet Download Manager یا Program Files(x86)\Internet Download Manager می باشد انتخاب نمایید و اجازه دهید نرم افزار پچ شود.

برای حل مشکلات رایانه ای و گوشی های هوشمند خود می توانید با شماره های زیر تماس فرمایید :

تماس از سراسر کشور

۹۰۹۹۰۷۱۱۱۳ – ۹۰۹۹۰۷۱۱۱۲

تماس از تهران

۹۰۹۲۳۰۵۲۱۳