ورود به سایت

فراموشی رمز
نام‌نویسی
icon

آیا تلفن همراه شما ویندوز ۱۰ را پشتیبانی می کند یا خیر ؟

از آنجاییکه مایکروسافت لیست گوشی های هوشمند خود را منشتر کرده است شاید شما هم از آن دسته از افرادی که مایل به نصب ویندوز ۱۰ بر روی گوشی همراه خود می باشید ، اما نمی دانید تلفن همراه شما ویندوز ۱۰ را ساپورت خواهد کرد یا خیر ؟؟ پس با اف یک همراه باشید.

 

این خبر با توجه به صحبتی که با Neowin شده منتشر شده است که ۱۰ عدد از دستگاه های لومیا را به عنوان اولین دستگاه های موبایل دریافت کننده ویندوز ۱۰ منتشر کرده است که این لیست شامل لومیا  ۴۳۰، لومیا ۴۳۵، لومیا ۵۳۲، لومیا ۵۳۵، لومیا ۵۴۰، لومیا ۶۴۰، لومیا ۶۴۰ XL، لومیا ۷۳۵، لومیا ۸۳۰ و لومیا ۹۳۰ نیز می باشد.

۱

همچنین مایکروسافت اعلام کرده است دستگاه های بیش تری سیستم عامل ویندزو ۱۰ موبایل را دریافت خواهند کرد. این شرکت در نهایت سیستم عامل خود را بر روی دستگاه های لومیا ارئه می دهد که حرکت اصلی آن نیز همزمان با انتشار نسخه موبایل آغاز خواهد شد. علاوه بر ویژگی های جدید بیومتریک امنیتی در آن لحاظ شده است و گفته شده است که به سخت افزار جدید نیاز خواهد داشت.

۲

مایکروسافت هنوز به تاریخ دقیق انتشار ویندوز ۱۰ برای گوشی های هوشمند اشاره نکرده است اما قرار بر این بود که پس از انتشار نسخه پی سی یا رایانه های شخصی انتشار نسخه موبایل هم آغاز شود. حال باید منتظر  فرا رسیدن تاریخ نامعلوم باشیم.